Lorem ipsum dolor sit amet, adipisc ing elit, consectetur adipiscing elit. Duis ut ligula leo adipiscing elit.

PHONE:           0035 244 58 265

E-MAIL:           info@example.com

ADDRESS:      Rohr PL 989, NY

Instagram
a

OCR CAMP

Szczegółowe informacje

Już 15-18.08.2019 zapraszamy wszystkich na profesjonalny obóz OCR w Radotkach, który przygotuje was do Mistrzostw Polski biegów z przeszkodami, które w tym roku odbędą się właśnie u nas - w Osadzie Młynarza! Stawiamy na to, abyście w trackie 4 dniowego campu zapoznali się z terenem tegorocznych Mistrzostw jak i zaznajomili wszystkie tajniki pokonywania tutejszych przeszkód. Ponadto w prosty sposób przekażemy wam jak trenować krótko, a efektywnie i z głową! Obóz przeprowadzi @Robert Bandosz - OCR Macho - trener personalny i dietetyk, właściciel klubu Spartan Room w Sierpcu. Jeden z pierwszych zawodników OCR ścigających się w Polsce. Multimedalista biegów z przeszkodami w Polsce i dwukrotny Mistrz Europy OCR na dystansie 15km w kat. 25-29 . Od tego roku szkoleniowiec OCR Polska. Nasz obóz jest skupiony na przyjęcie maksymalnie kilkunastu osób, aby móc w pełni wykorzystać indywidualnie czas dla każdego uczestnika. Celem programu będą wspólne treningi na PRAWDZIWYCH przeszkodach w terenie.
Do każdego treningu dołączone i omówione będą odpowiednie zestawy ćwiczeń, które pozwolą wam m.in. wzmocnić core i stabilizację, uchronić się przed kontuzjami (formy aktywnej i biernej regeneracji, dzieki którym będziecie w stanie znosić duże obciążenia spowodowane treningiem).montes, nascetur ridiculus mus. Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus.

Program obozu OCR CAMP

Trening siłowy przygotowujący do OCR,
Trening gimnastyczny,
Treningi uzupełniające,,
Treningi pokonywania przeszkód,
Wizyta w centrum wspinaczkowym
4h spływ kajakowy
Szkolenia żywieniowe z zakresu odżywiania osób trenujących sporty wytrzymałościowe na każdym poziomie zaawansowania.
Warsztaty z nauką indywidualnego dopasowania planu treningowego i planu żywieniowego Termin Obozu: 15 sierpnja – 18 sierpnia ( 3 noclegi ).
Lokalizacja – Osada Młynarza, Radotki, mazowsze Na terenie obozu mamy do waszej dyspozycji:
Niezliczone hektary terenów biegowych ze sporą dozą przewyższeń,
Całoroczny tor przeszkód Adrenaline Rush
Mini SPA (sauna, jacuzzi) i basen
Pokoje 2, 3, lub 4 - osobowe w pełni wyposażone z dostępem do łazienki,
Sala konferencyjna
Mini ZOO
Spływy kajakowe
Kilka kilometrów od miejsca obozu - w pełni wyposażona siłownia wraz z Raptoring Wyżywienie: Nasi miejscowi kucharze specjalizują się w regionalnych specjałach. Jadłospis jest lekkostrawny i w pełni dopasowany dla osób trenujących. Na specjalne życzenie przygotowujemy również posiłki wegańskie.

Osada Młynarza

``Osada Młynarza`` jest to unikalne miejsce położone na Mazowszu nad doliną Skrwy. Oddalony od zgiełku rejon ten nazywany jest ``Szwajcarią Mazowsza`` ze względu na nietypowe jak na ten region ukształtowanie terenu. W Radotkach odbędą się tegoroczne Mistrzostwa Polski OCR, więc będziecie mieli możliwość dokładnego zapoznania terenu i większości przeszkód, które dla was szykujemy na tę imprezę. Ponadto dysponujemy profesjonalną bazą noclegową wraz z mini SPA i basenem. Uzupełnieniem tego wszystkiego jest lokalna a zarazem lekkostrawna kuchnia dopasowana pod sportowców jak i możliwość spływów kajakarskich, które organizujemy na naszym terenie.

Na co stawiamy?

W programie naszego obozu stawiamy przede wszystkim na przekazywanie wam maksymalnej ilości wiedzy praktycznej z zakresu pokonywania przeszkód, przydatnej w naszej dyscyplinie biegów z przeszkodami. Kilka kilometrów dalej posiadamy profesjonalną salę do ćwiczeń siłowych wyposażoną w Raptora i centrum wspinaczkowe w Orlen Arenie.
Dwa treningi dziennie + poranny rozruch (przynajmniej jedna jednostka na przeszkodach i jedna siłowa lub ogolnorozwojowa). Trening biegowy ograniczamy do porannych akcentów i rozbiegań + ostatniego dnia podczas prawdziwego biegu OCR. Jako jedyni podczas naszego obozu poprowadzimy wykłady z żywienia i suplementacji w sportach wytrzymałościowych. Podczas zajęć uświadomimy was jak wielki wpływ na nasze wyniki i zdrowie ma dieta! Zorganizowane zostaną zajęcia integracyjne, abyście wypoczęli ciałem, duchem i umysłem 😉

W cenie obozu

W cenie obozu zawarte są dla wszystkich: Noclegi ( 3 noclegi )
Napoje
Wyżywienie ( śniadanie, obiad, kolacja ),
Strefa SPA
Parking
PEŁNE ubezpieczenie

Koszt

Uczestnicy obozu - 850 zł,
Dotychczasowi uczestnicy: -10% Zaliczka: 450zł. Zaliczka jest zwrotna, jednak jako organizatorzy zastrzegamy sobie prawo do potrącenia kosztów manipulacyjnych. Po pierwszym sierpnia 30% wartości zaliczki
Po siódmym sierpnia: 50% wartości zaliczki
Po czternastym sierpnia: 70% wartości zaliczki Pozostała część wpłaty należy dokonać najpóźniej 15-go sierpnia (pierwszy dzień rozpoczęcia obozu).

Zgłoszenia

Do wyczerpania miejsc.
Zgłoszeń można dokonywać mailowo na adres: speedbajbus@wp.pl Dojazd: We własnym zakresie.
W nawigacji należy wpisać ``Osada Młynarza``. Organizatorzy:
ROBERT BANDOSZ
OSADA MŁYNARZA Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Ostateczna oferta ustalana jest i potwierdzana pomiędzy organizatorami a uczestnikiem w korespondencji mailowej.